מדרסים לנעליים אלגנטיות

אצלנו במכון, מגוון רחב של מדרסים בהתאמה אישית. אנו מייצרים פתרונות נוחות לנעלי עקב, נעליים אלגנטיות.

בעמית אורתופדיה תמצאו מדרסים דקים ועדינים מחומרים קשיחים וחצי קשיחים, וכן ניסיון רב בלקיחת מידות מותאמות לנעלי עקב של עד 10 ס"מ.

תפקיד המדרסים בשימוש בנעליים אלגנטיות:

  1. לפזר טוב יותר את העומסים: באופן טבעי, הליכה בנעלי עקב מגדילה את העומס והלחץ על קדמת כפות הרגליים. שילוב מדרסים יסייע בפיזור נכון יותר של העומסים ויאפשר שימוש בנעלי עקב למשך זמן ארוך יותר ללא כאבים.
  2. שיפור מנח כף הרגל: מנח כף הרגל בנעלי עקב משלב עמידה על קצות האצבעות (Ankle Plantar Flexion) עם נטייה לסטייה חיצונית של המפרק הסאב טלארי (Sub Talar Supination). תנוחה זו דורשת ייצוב אקטיבי (עבודת שרירים) גבוה יותר. שימוש במדרסים יקל על השרירים בביצוע העבודה וישפר את יציבות כף הרגל ביחס להליכה ללא מדרסים בנעלי עקב.

כמה מסרים והמלצות מטעמנו באשר להליכה בנעלי עקב או נעליים בעלות אימום צר.
לצד השיקול האסתטי והאופנתי הברור, נמצא קשר ברור בין שימוש בנעליים צרות ונעלי עקב לכאבים (Metatarsalgia) ולשינויים מבניים בקדמת כף הרגל דוגמת Hallux Valgus, hammer Toes ועוד. לכן, אנחנו ממליצים להקפיד על שימוש מתון בנעליים מסוג זה. אם מתוכננת הליכה רגלית ארוכה, ארזו בתיק גם אופציה נוחה וספורטיבית. שמרו את העקבים לבילויים שכוללים הליכות קצרות ושהיה מוגבלת על כפות הרגליים.

אנחנו כאן לשירותכם