מדרס Accommodative

מדרסים הסתגלותיים, אקומודטיביים הינם מדרסים בהתאמה אישית, מיוצרים לפי מתאר כף הרגל בהתאם למידת מבנה כף הרגל שנלקחה במטבע ספוג או בסריקת לייזר, טכנולוגיית CNC.

מטרת מדרס Accommodative היא לפזר את העומסים שמופעלים על כף הרגל בתנועה ובכך להסיר עומס מאזורים כאובים על פני כף הרגל. בנוסף, מדרס Accommodative, אשר מיוצר ממשפחת חומרי הגלם הרכים, מספק בלימה טובה לזעזועים שמופעלים על כף הרגל, מפרקי הרגל (קרסוליים, ברכיים, ירכיים) והגב התחתון כתוצאה מהמפגש עם הקרקע בתנועה.

מדרס Accommodative אינו מתקן את מנח כף הרגל ולכן אינו מתאים במקרים של סטיות וליקויים במנח כף הרגל (יתר פרונציה או יתר סופינציה). מדרס זה מתאים למי שכף הרגל שלו בעמידה ותפקוד כף הרגל שלו בתנועה תקין.

באילו מקרים מתאים מדרס Accommodative?

1. במקרים בהם מופיעים כאבים שהם תוצאה של עומס יתר כמו בעלי מקצוע המבלים זמן רב בעמידה והליכה, וכן בעלי מקצוע שמרימים משאות כבדים.

2. ספורטאים שמעוניינים למנוע פגיעות וכאבים הנובעים משימוש יתר (Over Use).

3. במצבים של הידלדלות שכבת השומן בכף הרגל (Fat Pad Syndrome) באופן שחושף את עצמות כף הרגל וגורם לכאבים, בעיקר בראשי המסרק (Metatarsalgia) ובעקבים.

מדרס Accommodative ישמש אתכם במניעת פגיעות וכאבים אם אתם מבלים זמן רב על כפות הרגליים או אם אתם מתכננים פעילות גופנית שהיא חריגה מבחינתכם, כמו טיול רגלי ארוך, ולמעשה הופך את הנעליים שלכם למותאמות אישית לכפות הרגליים שלכם.

* השימוש במדרסים מומלץ עם קבלת התוויה מרופא אורתופד.

* בדקו זכאות להחזרים במסגרת הביטוחים המשלימים בקופות החולים וחברות הביטוח הפרטי.

אנחנו כאן לשירותכם