רפואת ספורט ומדרסים לספורטאים

רפואת ספורט היא תחום התמחות שנועד לתת מעטפת מחקרית, טיפולית, מניעתית ושיקומית לצרכים הרב תחומיים של העוסקים בספורט, מהספורטאי החובב ועד למקצוען. המחקר והתמיכה של רפואת הספורט נוגעים הן בהשפעות החיוביות של הספורט והן בפתולוגיות שעלולות להתפתח עקב העיסוק הספורטיבי, בענפים השונים וברמות העצימות השונות.
החשיבה של רפואת הספורט מיישרת קו עם הגישה המולטי דיסיפלינרית ומכאן שהיא נותנת מענה מקיף לספורטאי על ידי מומחים מתחומים שונים: אורתופדיה, פיזיולוגיה של המאמץ, תזונה, פיזיותרפיה, ביומכניקה, פסיכולוגית ספורט, רפואת ילדים, גניקולוגיה, טיפולים משלימים – עיסוי, דיקור, שיאצו, הידרותרפיה. הנעלה נכונה ומדרסים לספורטאים מותאמים אישית.

מדרסים לספורטאים משמשים את הספורטאי בתפקיד חשוב ומעניין:
ראשית, תפקידם למנוע פגיעות ופציעות שעלולות להיגרם עקב טראומה או עקב העומס החריג שמופעל על גוף הספורטאי ובד בבד, תמיד יישאף הפדורטיסט (בעל המקצוע שמתאים ומייצר מדרסים) לבנות לספורטאי מדרס חכם שיינצל את החוזקות הביומכניות של הספורטאי כדי להביא אותו להישגים טובים יותר. הבנה ביומכנית, מקצועיות, טכנולוגיה מתקדמת לאבחון וייצור, חומרי גלם מתקדמים וכמובן, ניסיון – כל אלו מרכיבים קריטיים להתאמת מעולה של המדרסים לספורטאים.
כיום, נתח נכבד מתנופת המחקר הקליני בתחום המדרסים מוקדש להשפעה של השימוש במדרסים מותאמים אישית לספורטאים. הן במניעת פציעות והן בשיפור הישגים, עובדה שמוכיחה כי רפואת ספורט אינה שלמה ללא הטיפול במדרסים לספורטאים.

אנחנו כאן לשירותכם