מדרסי CNC סריקת לייזר בתלת ממד וייצור רובוטי

מה זה CNC או CAD CAM?

Computer Aided Design and Computer Aided Manufacturing או בעברית, עיצוב וייצור ממוחשב. מדובר בטכנולוגיה שיושמה עד היום בתעשיות התעופה, הבטחון, המכשור הרפואי והדנטלי, ובשנים האחרונות היא הגיעה לעולם המדרסים וההנעלה.

השיטה מאפשרת לראשונה התאמה אנטומית מלאה של המדרס לכף הרגל על ידי סריקה בתלת ממד וייצור בטכנולוגיה רובוטית של המדרס לפי המידות המדויקות של כף הרגל. שיטה זו נמצאה מדויקת ואמינה בהשוואה לשיטות לקיחת המידה המסורתיות עם תחבושות הגבס או מטבעי הספוג.

הייצור בטכנולוגיית CNC בנוי משרשרת של 3 שלבים:

סריקת לייזר:

העברת מידות מדויקות ונתוני תלת ממד של מודל הגבס, המטבע או ישירות של כף הרגל לתוכנת העיצוב.

תוכנת המודליזציה (עיצוב):

הצגת מידות כף הרגל על פני מתאר המדרס באופן שמאפשר עיצוב וגימור מדויק של המדרס, שילוב שחרורים ותוספות, עד רמת המילימטר על ידי בעל המקצוע.

סיום תהליך הייצור על ידי רובוט כרסום (Milling Machine):

הייצור בטכנולוגיה זו, פתח עולם חדש של חומרי גלם מתקדמים, עמידים ובעלי תכונות ייחודיות, שניתן לעבד אותם אך ורק בתהליך ייצור זה ולא בשיטות המסורתיות.

אנחנו הנציגים והמפיצים הבלעדיים של חברת Go-Tec Gebiom גרמניה, מהמובילות באירופה ובעולם בפיתוח טכנולוגיות ויישומן בחקר הביומכניקה האנושית וניתוח התנועה. לחברה מומחיות בתהליכי ייצור מדרסים מתקדמים בסיוע סורקי לייזר תלת ממדיים, תוכנות עיצוב ומודליזציה ובמיכון רובוטי לכרסום מדויק, בהתאמה של 1:1, של המדרס לפי מידת כף הרגל.

2017-11-15T13:47:32+02:00
Translate »